Добрий день!!!
Ось і підійшов до завершення навчальний рік.
Тому сьогодні на уроці я пропоную вам пригадати те , що ми вивчали з вами в 11-му класі.
Завдання уроку: пройдіть вебквест, зробіть "скрін" результату та надішліть в ОП. https://vseosvita.ua/webquest/start?id=889&id_user=1065608&hash=b4c447cf