30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек. Бажаю Вам, колеги-бібліотекарі, а також усім, хто любить і шанує книгу, міцного здоров’я, миру, родинного затишку, добра і щастя, нових творчих успіхів. Хай з Вами завжди буде Віра, Надія, Любов і Мудрість!
