Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

7 лютого 21:19
1 0

Бесіда з дітьми за темою: "Вогнегасник"

7 лютого-День народження вогнегасника.

Розказати дітям про предмет вогнегасник, його функцію та принцип роботи. Повідомити про історію винаходу та практичне застосування в наш час в побуті та на підприємствах. показати різні вогнегасники та ознайомити з професією пожежник та спеціальні машини для тушіння пожеж.

Перший вогнегасник був запатентований 7 лютого в Сполучених Штатах Америки. Саме в цей день американський інженер і винахідник Алан Крей офіційно запатентував перший вогнегасник. Тоді протипожежний засіб був схожий на звичайну пляшку, але з часом вогнегасник став основним первинним засобом гасіння пожежі.

У 1904 році був розроблен перший вогнегасник, який поклав початок виробництва в країні хімічних пінних вогнегасників. Порядок роботи був простим. Необхідно було відкрити клапан, перевернути вогнегасник, а коли з розтруба піде піна його можна застосовувати.

На зміну їм прийшли порошкові, вуглекислотні, аерозольні та інші вогнегасники. Їх маса значно менше, а швидкість гасіння значно вище.

Вогнегасник у кожен дім. З розвитком промисловості та зростанням кількості електричних приладів, вогнегасник стає обов'язковим атрибутом не тільки виробничих площ, а й побуту. Його наявність у домах, офісах та на транспорті може попередити багато нещасть.

Возможно, это изображение текст

Читайте також: