Бережіть себе!
Цінуйте те, що маєте! Одного разу ви зрозумієте, наскільки це важливо. Посміхайтеся, нічого не бійтеся, танцюйте, співайте, кохайте, живіть з гумором, з оптимізмом, що виходить з вашого серця. Це допомагає. Що завгодно, тільки не застрягайте у темряві думок про хвилювання, бо душа втомиться. Ви все одно не можете знати реальних проблем, бо вони раптом з'являються нізвідки.
Щастя кругом і будьте щасливі!!! 