Опубліковано 20 квітня 2023 о 10:37
0 0

Бажань вже небагато, точніше .. якість їх вища ..

Бажань вже небагато, точніше .. якість їх вища ..

Аби був МИР, були рідні ... здорові ... щоб люди були один одному потрібні .. і за слова відповідали ..

Щоб правда не била, а брехня не рятувала .. Щоб кожному у світі тепла вистачало ..

Щоб «самотність» тривала недовго..

Щоб кожен знайшов до «дому» дорогу .. Щоб було кожному, куди повернутися ..

Щоб вранці хотілося жити і прокинутися .. Щоб плакали рідше .. і було кому обняти .. Щоб домівки наповнювалися дитячим сміхом ..

Щоб молодість поважала старість ..

Щоб кожен зміг впоратися з життєвою «ношею».

І щоб без воєн... ОБОВ"ЯЗКОВО БЕЗ ВОЄН! Думала мало бажань .. а не видно кінця і краю..

Кажуть, запитай людину про щастя .. і дізнаєшся, що їй не вистачає.....

І щоб не викликала печалі .. нехай терниста .. але своя дорога .

Мирного неба нам всім!