Бажань вже небагато, точніше .. якість їх вища ..
Аби був МИР, були рідні ... здорові ... щоб люди були один одному потрібні .. і за слова відповідали ..
Щоб правда не била, а брехня не рятувала .. Щоб кожному у світі тепла вистачало ..
Щоб «самотність» тривала недовго..
Щоб кожен знайшов до «дому» дорогу .. Щоб було кожному, куди повернутися ..
Щоб вранці хотілося жити і прокинутися .. Щоб плакали рідше .. і було кому обняти .. Щоб домівки наповнювалися дитячим сміхом ..
Щоб молодість поважала старість ..
Щоб кожен зміг впоратися з життєвою «ношею».
І щоб без воєн... ОБОВ"ЯЗКОВО БЕЗ ВОЄН! Думала мало бажань .. а не видно кінця і краю..
Кажуть, запитай людину про щастя .. і дізнаєшся, що їй не вистачає.....
І щоб не викликала печалі .. нехай терниста .. але своя дорога .
Мирного неба нам всім!