У своїй індивідуальній програмі з викладання історії образотворчого мистецтва у художній школі я багато часу відвела архітектурі. Вважаю, що навіть початкова художня освіта повинна навчити бачити не просто будівлю, а архітектуру. В наш час багато учнів мандрують в різні держави, а потім дуже емоційно діляться своїми враженнями. Вони в захваті, що можуть розповісти, наприклад, про геніального Гауді, про його чудову архітектуру, бути справжніми гідами для своїх батьків. А батьки, в свою чергу, можуть гордитися тим, що їх чадо не даремно ходить в художню школу і це приємно. Діти не просто ходять по вулицям, вони бачать красу і неповторність різних міст і це захоплення передають дорослим. І це справжня нагорода нам, вчителям, які потроху роблять українців більш свідомими та освіченими в мистецтві. В художній школі ми малюємо, ліпимо, пишемо фарбами, але архітектуру вивчаємо тільки теоретично. Багатий слайдовий матеріал робить своє діло, але краще бачити архітектуру на вулиці. Тому я роблю такі уроки для закріплення матеріалу, просто ми ходимо по вулицях Дніпра і пробуємо прочитати історію міста, яку нам розповідає архітектура.