Стрічка блогів
0
6 квітня учні 2 класу виготовляли аплікацію "Вербові котики"
Котики вербові! Ніжні та пухнасті... Личка доторкнулись... Ой, яке то щастя!Гілкою вербиці вдарю я злегенька, Щоб були здорові всі мої рідненькі...
Бо не я б'ю,- кажуть,- а свята вербиця!Скоро вже Великдень! Будем веселиться!Зовсім недалечко червоне яєчко! Син Божий воскресне! А все лихо щезне!