Важко повірити, але колись Антарктида була зеленим, тропічним раєм з опосумами та бобрами.
Вчені стверджують, що близько 52 мільйонів років тому концентрація вуглекислого газу була удвічі вища, ніж сьогодні, і клімат був набагато суворішим.
Проте, на думку науковців, якщо поточні викиди СО2 будуть зростати, то кількість парникових газів в атмосфері, яка існувала мільйони років тому, може бути досягнута упродовж кількох сотень років.