Опубліковано 11 жовтня 2025 о 21:04
19 0
2 3 2 5

Анастасія Дмитрук "За Харків, Марік, за Ірпінь"

Ти с@ка здохнеш в цім краю

У небі, в полі, у гаю.

Де йдуть без зброї на броню.

Де кажуть на х@й кораблю.

Ти прогниєш у цій землі

На моїй визвольній війні.

Розквітнеш соняхом навесні

Могутня армія русні.

За Харків, Марік, за Ірпінь,

За прірву надлюдських терпінь

Наступні десять поколінь

У пеклі скнитимеш. Амінь.

Ми – Чорнобаївка, ти – мрець,

безжально злитий нанівець.

Нам уривається терпець.

Ти здохнеш, с@ка, накінець

Будь вона проклята ця кацапня за наші зруйновані села, хати, які ще тліють після влучання каба. За розбите кладовище, де поховані мої батьки, діди, прадіди...

Ніколи не пробачу, ніколи...

Джерело https://www.youtube.com/watch?v=99O1Ljet0kw&t=14s

https://www.unian.ua/society/anastasiya-dmitruk-ukrajinska-poetesa-napisala-noviy-virsh-zvernennya-do-rosiji-video-novini-ukrajini-11772733.html