У 1502 році 21 липня в Лісабон повернулися учасники португальської експедиції, в якій, на посаді астронома, брав участь Амеріго Веспуччі. Це плавання принесло йому світову славу як першовідкривач Нового Світу, як тоді називали Південну Америку, що лежала на південь від екватора.