Опубліковано 30 листопада 2020 о 10:31
2 0

Акція "ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ"

У суботу учні шашого класу взяли участь у Всеукраїнській акції "Запали свічіку пам'яті".
Так на кількох вікнах нашого міста засвітились вогники пам'яті завдяки саме нашим маленьким учням.
0200dulh-3cd1-264x352.jpg0200dul9-a3f3-266x355.jpg0200duld-f59a-279x372.jpg0200duli-0072-268x358.jpg0200dulc-7945-282x377.jpg0200dulj-8e9e-382x382.jpg0200dula-bc51-293x392.jpg0200dulk-3979-289x386.jpg0200dulf-ca81-301x402.jpg0200dulg-6b90-372x279.jpg0200dulb-c950-265x753.jpg0200dule-f61e-338x451.jpg