Опубліковано 27 листопада 2021 о 22:11
0 0

Акція "Запали свічку пам'яті"

#dzhura_2022

Традиційно в четверту суботу листопада українці всього світу об’єднуються, вшановуючи вбитих голодом і демонструючи силу свого духу і єдності. Для кожного з нас цей день – із присмаком гіркоти, суму й всенародної печалі.

Рій "Нащадки козаків" і учні 3-А класу підтримали Всеукраїнську акцію "Запали свічку пам'яті". 27 листопада о 16.00 кожен з них запалив свою маленьку свічечку, як вияв скорботи за жертвами і віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.

Читайте також: