Діти групи "Капітошка" долучилися до акції #Щедрий вівторок (1 грудня). Напередодні Всесвітнього дня добрих справ діти разом з батьками виготовили годівнички, які розмістили з вихователями на території садочку. Птахам взимку буде холодно і голодно, їм потрібна наша допомога. Саме ми, вихователі повинні сіяти в дитячих душах зерна доброти. Маємо навчити так, щоб місця вистачило всім: і пташині, і квітці, і дереву, і маленькій стеблині і звичайно ж людині. Проводячи таку роботу ми сіємо зернини добра, які дадуть свої плоди і як говорить народна мудрість: "Людина старіє, а добро -ні". Творіть добро, діліться щедрістю, об'єднуйтесь та робіть велику спільну справу.




