Опубліковано 14 квітня 2024 о 08:35
17 0
1 2 2 2

АКЦЕНТ. М.Г.(ГАЛИЧАНКА)

Не кожен , хто вміє писати - поет!!

Не кожен , хто думає гарно- філософ!!

Не кожен , хто любить мистецтво - естет!!

Не кожен жебрак ,

хто на паперті просить....

Не кожен співак , в кого є мікрофон ,

Хто в білім халаті - не кожен той - лікар!!

Не завжди у трИбуна виступ- резон...

Не завжди те гріє , що гарно нам світить!

У кого є зброя - не кожен стрілець....

Хто смітить грошима - не кожен у ФОРБСІ!!

Хтось бідним не є ,

хоч пустий гаманець..

Хтось бачить під лісом , а мав би під носом!!

Хтось - відає й має , хтось -- мріє й живе...

Та мрія про спокій і мир - в всіх єдина!!

І я не відкрию вам щось там нове....

Лиш роблю акцент - ПАМ"ЯТАЙ!! Ти -- ЛЮДИНА!!

" АКЦЕНТ" 12.04.2024. М.Г. ( ГАЛИЧАНКА)