Слухайте, ну це прям дуже агресивна реклама. Я вже думала, щось сталося.
Ніби гарна така компанія, все продають і дуже дорого, але така агресивна реклама змушує відчути дискомфорт. І що це за елемент маніпуляції та брехні, так не люблю цього.
Працює цей магазин на бітріксі, хто не знає, це російська розробка від компанії 1с.

Загалом сьогодні важко всім, але така агресивна реклама у Експертуса була завжди.