А пасочка стоїть вже на столі..
Сім'я у вишиваночки ошатно вбрана..
І писанки розписані дітьми..
Красуються на столику рум'яні..
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!!
Христуються усі по всій країні..
Ми дякуємо Господу за все !
І також вдячні всім захисникам Вкраїни!
Ми дякуємо вам захисники !
За цю можливість у Великдень бути дома ..
Нехай Господь оберігає вас від лих !
Нехай окутає своєю ласкою й любов'ю !
Із кожним великоднім дзвоном
Нехай ступає в кожний дім:
Добробут, злагода й надія !
І перемога нашій славній Україні !!!