Опубліковано 27 травня 2023 о 06:07
0 0

А люди.... Вони завжди були,є і будуть!

Мабуть кожна людина впізнає себе в цій світлині!

Адже найчастіше люди живуть за якимись стандартами :

"Так потрібно!"

"А що люди говоритимуть?"

"А що про мене подумають?"...........

Шановні!!!!!! Живіть та проживайте кожен момент для себе,для найрідніших!!!

І проживайте його так - ніби вперше і востаннє!!!!🥰🥰🥰

А люди.... Вони завжди були,є і будуть!

І вони завжди будуть обговорювати вас,навіть якщо ви будете ідеальною людиною! Просто завжди пам'ятайте : для найсолодшої бочки меду - завжди знайдеться найогидніша та найчорніша ложка дьогтю!😉