Мабуть кожна людина впізнає себе в цій світлині!
Адже найчастіше люди живуть за якимись стандартами :
"Так потрібно!"
"А що люди говоритимуть?"
"А що про мене подумають?"...........
Шановні!!!!!! Живіть та проживайте кожен момент для себе,для найрідніших!!!
І проживайте його так - ніби вперше і востаннє!!!!


А люди.... Вони завжди були,є і будуть!
І вони завжди будуть обговорювати вас,навіть якщо ви будете ідеальною людиною! Просто завжди пам'ятайте : для найсолодшої бочки меду - завжди знайдеться найогидніша та найчорніша ложка дьогтю!