Коли маленькі діти приходять до школи, їхні очі сяють. Вони хочуть дізнатися від дорослих багато нового і цікавого. Вони впевнені, що попереду щаслива дорога до знань. Вдивляючись в похмурі і байдужі обличчя старшокласників на багатьох уроках, мимоволі задаєш собі питання: «Хто погасив їх променисті погляди? Чому зникло бажання вчитися?»
Учні сьомих класів Нікопольської гімназії No14 не такі!
Урок – це пізнання істини, пошук істини та осягнення істини у спільній діяльності дітей та вчителя. Перші уроки хімії. І не важливо, що у нас немає пробірок, хімічних реактивів. Але у нас є склянки, в коробці на кухні дуже багато спецій.
Випити горнятко чаю - завжди гарна ідея. А якщо поставити дослід із цим тонізуючим напоєм? Ми спробували і у нас дещо вийшло.



