А чи треба комусь доводити, який ти ? Все одно знайдуться ті, кому не будеш ти подобатися. Навіть якщо ти складатимешся з одних плюсів, вони їх всі перетворять на мінуси. Тому що у когось алергія на щасливих. У когось заздрість до красивих... Ну а треті, які розумом не виділяються, як стадо овець, скажуть, що - він поганий, будуть базікати це без перестанку...
Я знаю, який я. Близькі знають. А решта нехай думають, що хочуть.