Опубліковано 8 квітня 2020 о 10:24
0 0

8 квітня урок англійської мови в 2 класі.

Тема уроку: Моя улюблена їжа. My favourite food (стор.76)

Hello! I am Vira(назвіть себе і все про себе). I am good. I am 10. I like(люблю) apples.

Сьогодні ми розпочинаємо нову тему про улюблену їжу. Наші нові слова називаємо, пишемо в зошит і малюємо: meat(міт)- м`ясо, cheese(чіз)-сир, rice(райс)-рис, tomato(тематоу)-помідор, sandwich(сенвіч)-бутерброд. Повторимо декілька разів, щоб запaм`ятати.

Назвемо ці слова на стор.77 у вправах. А тепер скажемо, що ми любимо= I like(ай лайк).

Будуємо речення усно I like rice(ай лайк райс), а що любиш ти? А зараз повторюємо за диктором у відеоhttps://www.youtube.com/watch?v=cabZLpTaJ2E

Прочитаємо віршик №1 стор76. Впоралися? Good!

Складіть у зошит три речення про те, що ви любите їсти(зразок віршик 1 стор76 перший куплет). Спробуйте! У вас все вийде!