Щороку 6 лютого у світі відзначають Всесвітній день без мобільного телефону, який закликає людей відмовитись від використання своїх мобільних гаджетів на 24 години. Сьогоднішнє свято є не лише викликом для тих, хто звик залежати від своїх гаджетів, а й можливістю по-новому поглянути на навколишній світ та спробувати відновити зв'язок із реальним життям.
Тут цікава, сучасна, популярна розробка для роботи з дітьми, що дає змогу зацікавити, нагадати, запланувати подію. Завантажуйте, користуйтеся і не забудьте поставитити вподобайку!!! Мені буде приємно ! 👇👇👇