Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

27 лютого 16:32
8 0
Блоги
Автор/ка:
Володимир
29

0

pdf Друкувати

28 лютого- День зубної феї.

День зубної феї – свято магії дитинства, що відзначається двічі на рік 28 лютого та 22 серпня, – це химерне свято, яке розбурхує уяву дітей та дорослих. Цей день вшановує чарівну традицію зубної феї, улюбленого персонажу в багатьох культурах, яка винагороджує дітей за втрачені зуби. Саме 28 лютого у США відзначать Національний день зубної феї. Тож заглибимося у походження, традиції та веселі способи святкування цього чарівного дня.

ПОХОДЖЕННЯ ЗУБНОЇ ФЕЇ

Зубна фея є відносно сучасним витвором, але практика святкування втрати молочних зубів має давнє і різноманітне коріння по всьому світу.

Перші згадки про суб’єкта торгівлі зубами можна простежити в скандинавській традиції, де дітям давали “зубну плату” за втрачені зуби, що, як вважалося, приносило удачу в бою. У французькій казці “La Bonne Petite Souris” у 18 столітті з’являється мишка, яка обмінює втрачені зуби на монети або подарунки – історія, яка дуже нагадує дії сучасної зубної феї.

В Америці зубна фея почала формуватися на початку 20 століття, а перша письмова згадка про неї з’явилася у статті “Chicago Tribune” 1908 року. Ідея отримала подальшу популяризацію завдяки п’єсі Естер Уоткінс Арнольд “Зубна фея” 1927 року, і відтоді зубна фея стала невід’ємною частиною дитинства в багатьох країнах, зокрема у Великій Британії, Канаді та Австралії.

Джерело: https://daytoday.ua/podiya/den-zubnoi-fei/

https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&event=203556

Читайте також: