22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня.
Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети.
Учні також долучилися до вирішення екологічної проблеми нашої Землі .
Дізналися багато цікавого , як зробити нашу планету чистою: з чистою територією , з чистими водоймами та з чистим повітрям .