21 вересня " Міжнародний день миру" Учні 5- класу до "Дня миру" підготували стіннівку - колаж зі своіми фотографіями. Також в класі пройшла виховна година "Нам потрібне мирне небо"
Злітають до неба рядками.
І дитячі листи - журавлі,
І чути молитву мами.
Про мир на своїй землі.
І в золоті ниви колосся!
І світ онімів від зла
і діти раптом стали дорослі.
До нас увірвалась війна.
Нам потрібне мирне - небо.
Синє- синє, світле- світле
До нас увірвалась війна!
Миру нам сьогодні треба!
.