Опубліковано 21 квітня 2020 о 09:29
0 0

21 квітня урок англійської мови в 2 класі

Тема уроку: Корисна і шкідлива їжа\ Healthy and unhealthy food

Згадаємо, яку ми можемо їсти їжу.Називайте слова.

Яку їжу ви любите їсти, а яку -ні. I like cheese/ I don`t like rice. Будуйте ваші речення. Вдалося?ОК!

Познайомимося з новими словами. Повторимо їх. Запишемо і запам`ятаємо:

*** healthy food (хелсі фуд)- здорова або корисна їжа

*** unhealthy food (анхелсі фуд) – не здорова або шкідлива їжа

***soup (суп) – суп

*** salad (селед) – салат

*** fruit (фрут) – фрукти

Переглянемо урок знайомства з фруктами. Назвемо їх разом з дівчаткамиhttps://www.youtube.com/watch?v=lcc4kul2qCw.

Роздивимося ілюстрації на стор 82 – 83. Яку їжу їдять діти?

Виконаємо письмове завдання. Розподілемо їжу на два стовпчики: Healthy food / Unhealthy food

Запишіть у стовпчики по 5-6 слів зі стор 77-85 слова-їжа, яка на вашу думку корисна чи ні.