Тема уроку: Корисна і шкідлива їжа\ Healthy and unhealthy food
Згадаємо, яку ми можемо їсти їжу.Називайте слова.
Яку їжу ви любите їсти, а яку -ні. I like cheese/ I don`t like rice. Будуйте ваші речення. Вдалося?ОК!
Познайомимося з новими словами. Повторимо їх. Запишемо і запам`ятаємо:
*** healthy food (хелсі фуд)- здорова або корисна їжа
*** unhealthy food (анхелсі фуд) – не здорова або шкідлива їжа
***soup (суп) – суп
*** salad (селед) – салат
*** fruit (фрут) – фрукти
Переглянемо урок знайомства з фруктами. Назвемо їх разом з дівчаткамиhttps://www.youtube.com/watch?v=lcc4kul2qCw.
Роздивимося ілюстрації на стор 82 – 83. Яку їжу їдять діти?
Виконаємо письмове завдання. Розподілемо їжу на два стовпчики: Healthy food / Unhealthy food
Запишіть у стовпчики по 5-6 слів зі стор 77-85 слова-їжа, яка на вашу думку корисна чи ні.