Доброго дня!
Я щиро вдячна тим учням, які наполегливо працювали протягом дистанційного навчання (опрацьовували програмовий матеріал, займалися повторенням, працювали з тестами тощо).
Але є і такі, котрі або зовсім не працювали, або працювали для мітки. Я усе дуже добре бачила і при виставленні оцінок за семестр все візьму до уваги.
Сьогодні у Вас остання (підсумкова) контрольна робота з української мови, і я хочу вам запропонувати пройти тест
mhd765