Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

17 лютого 07:07
5 0

17 лютого - День спонтанного прояву доброти.

17 лютого в усьому світі відзначають День спонтанного прояву доброти. Започаткували це свято у 1995 році в американському місті Денвер. Утім, воно швидко набуло популярності, що поступово вийшло за межі США і стало відомим в усьому світі. Ураховуючи ситуацію військової агресії – це свято є неабияк актуальним у нашій державі.

Свою назву свято отримало невипадково, адже у багатьох культурах доброта, добрі справи – це саме те, що людство дарує і віддає близьким та незнайомим людям, не очікуючи відповіді, без попередньої підготовки, за покликом серця.

Засновники й послідовники свята вважають, якщо людина очікує вдячності за свої справи, це не можна вважати істиною добротою. Попри те, що свято досить молоде, з кожним роком його популярність в суспільстві зростає. Його можуть відзначати як окремі люди, такі цілі організації, які заохочують до прояву доброти та милості у суспільстві. Сьогодні свято активно відзначають у США, Канаді, Японії, Таїланді, Сінгапурі. Віднедавна День спонтанного прояву доброти святкують і в Україні.

Мета свята – об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети, незалежно від громадянства, віросповідання, національності. Зробити людей трішки щасливішими та поширити частинку доброти навколо себе. Необов’язково звершувати якісь величезні доброчинні акти, достатньо підбадьорити ближнього, зробити приємний комплімент чи просто посміхнутися до незнайомця.

Читайте також: