🍞Хліб — це не просто їжа. Це символ праці, щедрості землі й добробуту родини.З давніх часів українці ставилися до хліба з великою шаною — зустрічали ним гостей, благословляли на добру дорогу, дякували за врожай.Сьогодні — чудова нагода подякувати всім, хто вирощує зерно, пече хліб і дарує нам цей ароматний щоденний скарб.Шануймо хліб — бо в ньому тепло рук і любов серця ❤️

