Опубліковано 14 квітня 2020 о 10:36
0 0

14 квітня урок англійської мови в 2 класі

Тема уроку: Мені не подобається їсти… I don`t like…

Для мовної розминки назвемо: 1.назви їжі, яку любимо; 2. назви їжі, яку купуємо в магазині; 3. назви фруктів;

Розглянемо історію стор 78 №1- що люблять\не люблять діти.

Слухаємо веселу пісеньку овочів та повторюємо за ними слова, які можна їсти https://www.youtube.com/watch?v=RE5tvaveVak Вам вдалося? Good!!!

За впр 3 стор79 побудуємо речення за ілюстраціями їжі :

-- I like ….. (мені подобається) та – I don`t like...(мені НЕ подобається)

Складіть та запишіть у зошит три речення, що ви НЕ любите їсти. Намалюйте їх.

А зараз пограємо в гру “На нашій кухні”- швидко біжіть на кухню і називайте все, що там бачите їстивне. ОК!