Тема уроку: Мені не подобається їсти… I don`t like…
Для мовної розминки назвемо: 1.назви їжі, яку любимо; 2. назви їжі, яку купуємо в магазині; 3. назви фруктів;
Розглянемо історію стор 78 №1- що люблять\не люблять діти.
Слухаємо веселу пісеньку овочів та повторюємо за ними слова, які можна їсти https://www.youtube.com/watch?v=RE5tvaveVak Вам вдалося? Good!!!
За впр 3 стор79 побудуємо речення за ілюстраціями їжі :
-- I like ….. (мені подобається) та – I don`t like...(мені НЕ подобається)
Складіть та запишіть у зошит три речення, що ви НЕ любите їсти. Намалюйте їх.
А зараз пограємо в гру “На нашій кухні”- швидко біжіть на кухню і називайте все, що там бачите їстивне. ОК!