11 листопада – Міжнародний день енергозбереження
Головна мета Дня енергозбереження – привернути увагу влади та громадськості до поновлюваних джерел енергії та раціонального використання ресурсів. Економія енергії дозволяє суттєво знизити забруднення навколишнього середовища.
