Починаючи з 2016 року, 11 лютого щорічно відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці.
Цей день "заснований для того, щоб досягти повного і рівного доступу жінок і дівчаток до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат".