Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

10 січня 09:52
5 0

10 січня - День чорного шоколаду

День чорного шоколаду. Ці січневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Подія 10 січня - День чорного шоколаду

Гірко-солодкий шоколад - це різновид шоколаду із вмістом какао близько сімдесяти відсотків. Високий вміст какао робить смак шоколаду глибоким і менш солодким, з трохи сухою або розсипчастою текстурою. Завдяки сильному шоколадному смаку і гладкій текстурі гіркий шоколад є нашим основним шоколадом. Ми використовуємо його для приготування більшості випічки та десертів, а також для вмочування та покриття. Спробуйте його в нашому багатому шоколадному тарті, шоколадному торті без борошна та потрійному шоколадному мусовому торті.

День гіркого шоколаду - ще один привід для шоколаду!

Як уже зазначалося, шоколад із відсотковим вмістом какао 70 або вище є найкориснішим. Темний шоколад найкраще підходить для вас, тому що це найменш оброблений шоколад, а отже, він містить найбільшу кількість флавоноїдів, що містяться в какао-бобах.

Флавоноїди мають низку лікувальних властивостей, включно з протираковими, антиоксидантними, протизапальними та противірусними властивостями. Вони також мають нейропротекторну та кардіопротекторну дію. Ця біологічна активність залежить від типу флавоноїду, його (можливого) способу дії та його біодоступності.

Джерело : https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&event=202158

Чорний шоколад – улюблений смаколик мільйонів людей у цілому світі. Він не лише смачний, а й корисний. Дієтологи радять споживати його навіть тим, хто на дієті (щоправда, 1 – 2 кубики). Шоколад позитивно впливає на мозок та серце й дарує відчуття щастя.

Чорний шоколад,на відміну від молочного, вирізняється тим, що зазвичай містить від 56 до 90 відсотків тертого какао. Тому він містить значно більше теоброміну – алкалоїду, дія якого подібна до кофеїну, хоча слабша за нього. Високий вміст какао робить смак чорного шоколаду глибоким і менш солодким, з трохи сухою або розсипчастою текстурою.

Джерело : https://glavcom.ua/news/10-sichnja-jake-sohodni-svjato-traditsiji-ta-zaboroni-979244.html

Читайте також: