Опубліковано 3 вересня 2025 о 22:25
1 0

1 вересня. Ми уже десятикласники.

За час літніх канікул діти дуже скучили за своїми однокласниками, адже друзів поза школою у них немає. Так приємно було бачити їх радість від зустрічі, і, водночас, сумно від думки, що це останній рік цих дітей в цій школі і в цьому колективі.

Бажаю своїм учням, щоб цей навчальний рік пройшов цікаво і залишив найкращі спогади!