Любі учні! З 1 вересня, з Днем Знань! Цей навчальний рік буде незвичайний, але сподіваюсь цікавим та унікальним. Нехай він дається нам легко, буде результативним та пізнавальним. Бажаю вам щастя та радості, а також невичерпної енергії, сил, терпіння і всім міцного здоровя !!! Ваш вчитель хімії.
