1 лютого – міжнародний день читання вголос. Вгадайте, що я робитиму сьогодні в 1-Б класі? Саме! Читатиму вголос дітям і поспілкуюсь з батьками. Приходьте, буде камерно та душевно і гарно. Я вже не кажу про те, що це чудова нагода записатися в бібліотеку. Це необов'язково, але обов'язково для того, щоб взяти додому книжкові новинки, і ви захочете, я гарантую! На фото я саме читаю новинку "Аліса у задзеркаллі", де казка оживає з додатком Wonderland AC з ілюстраціями Євгенії Ґапчинської, бо це ж неймовірний Льюїс Керролл! 🙆♂📚💜🦄