1 червня у ліцеї було проведено виховний захід під назвою "Безпечне дитинство"присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Всі були дуже активні, виконували різні завдання на локаціях та одержали Грамоту за зайняте почесне звання"Кращий правознавець". Ура!



