Бібліотека вебквестів
Доступна загальна кількість невдалих спроб введення ключа: 3 рази
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня
Добрий день! Рада вітати вас на сторінках вебквесту " В пошуках ДЕМОКРАТІЇ".
Цей рівень містить 9 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
8 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Гра успішно завершена. Молодець .
Соціально активна частина суспільства, яка на добровільних засадах бере участь у суспільно-політичному житті країни. Діє як безпосередньо, так і через різноманітні об’єднання громадян.
Відповідь вірна! шукай далі.
Явище і процес, що характеризуються розширенням прав і свобод громадян та їх об’єднань, активізацією участі народу в політичному житті та його впливом на прийняття державою управлінських рішень, посиленням контролю з боку суспільства за діяльністю держави.
Вірно вказано. Вперед до нових успіхів.
Політичний лад, порядок здійснення влади, спосіб управління суспільними справами за участю та в інтересах народу; практичне втілення ідеалів свободи, справедливості, рівності можливостей, людських прав; соціальна активність, участь громадян в ухваленні та здійсненні суспільних рішень, у житті громади, розв’язанні проблем
Чудове слово, що відображає владу народу. Вперед до нових перемог.
Протиставлення одних поглядів чи дій у політиці іншим, партія або група, що виступає врозріз з думкою більшості або з панівною думкою і висуває альтернативну політику, інший спосіб вирішення проблем.
Вірно! Опозиція аналізує роботу уряду, критикує його діяльність може порушувати питання про довіру до уряду. Важливо, щоб опозиція була конструктивною.
Форма організації державної влади, за якої верховенство в усіх сферах життя належить правовову, закону. Державні органи і громадяни — однаковою мірою відповідальні перед законом. В ній реалізуються всі права людини; здійснюється розподіл влади на законодавчу , виконавчу, судову.
Вірно, лише вправавій державі особистість може реалізувати свої права. продовжуй пошуки
Це організована форма політичних дій, оскільки в нього єорганізатори , цілі та завдання. Але це багатолюдне зібрання, може перетворитися за певних умов у стихійний некерований процес і супроводжуватися раптовою зміною настроїв учасників, вибухом емоцій, бурхливими пристрастями.
Мітинг (від англ. meet — зустрічатися, знайомитися). Мітинг проводиться не для ведення дискусії і з'ясування проблем. Це зібрання уже сформованих прихильників певної ідеї, яка на мітингу перетворюється на вимогу (заборонити або дозволити, підтримати або засудити певні дії, рішення, явище). Мітинг є важливим засобом пропаганди та агітації. Ст. 39 Конституції України гарантує її громадянам право на проведення мітингів, зборів, походів і демонстрацій.
Форма публічного вираження колективної або індивідуальної думки (демонстрація підтримки, солідарності, протесту проти чого-небудь) шляхом розміщення плакатів, транспарантів та інших засобів наглядної агітації в громадському місці. )
Пікетування. За іншим визначенням — колективна або індивідуальна дія, що виражається в охороні чи блокуванні якихось об'єктів (урядових будинків, споруд, колон демонстрантів...
Спосіб та принципи організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний підхід до виховання учнів шляхом їх залучення до систематичної участі у навчально-виховному процесі. Це самостійна діяльність учнів, яка здійснюється у відповідності до мети та завдань, що стоять перед учнівськими колективами, під керівництвом відповідального педагога.
Саме учнівське самоврядування дозволяє розвивати лідерські та організаційні риси учнівської молоді
Рефлексія від 3 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: