Вебквест:

Цікаві місця незалежної України

19.09.2022
0 0
Змішаний
1 рівнів
6 підказок
Час виконання: необмежений
Шаблони: Мапа України

113

88

0

Опис вебквесту (учням цей опис не показується):

Цікаві місця незалежної України. Квест з нагоди міжнародного дня миру

Вміст вебквесту:
Налаштування гри

По завершенню гри буде видано сертифікат

Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець

Привітання на початку гри (показується учням)

Міжнаро дний де нь ми ру (офіційними мовами ООН: англ. International Day of Peace, араб. اليوم العالمي للسلا‎م,‎‎ ісп. Día Internacional de la Paz, кит. 国际和平日, рос. Международный день мира, фр. Journée internationale de la paix) встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року і відзначається в 3-й вівторок вересня. Генеральна Асамблея в резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня.


У центральних установах Організації Об'єднаних Націй цей День щорічно розпочинається спеціальною церемонією біля Дзвону миру. Дзвін Миру[en] встановлений у західній частині саду, у дворі комплексу на газоні перед будівлею Секретаріату. Зазвичай о 10 год. 00 хв. за місцевим часом (14 год. 00 хв. по Гринвічу), Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй, перш ніж ударити у дзвін, виступає із спеціальним зверненням і закликає народи всього світу задуматися на мить над значенням миру для всіх людей. Після хвилини мовчання Голова Ради Безпеки також виступає із заявою від імені членів Ради.

(https://uk.wikipedia.org)

Щоб завершити тест натисніть на компас на введіть код : МИР

Рівень №1 — Україна - Незалежна країна переглянути шаблон

Цей рівень містить 7 інтерактивних об'єктів:

1 вихід.

6 сповіщень.

Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:

Мітка №1/7 Компас  Вихід з рівня  Щоб вийти потрібен ключ
Ключ:
МИР
Повідомлення після введення ключа:

Вітаємо із завершенням !!!

Мітка №2/7 Тризуб Герб України Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Держа вний герб України, або малий Державний Герб Україниофіційний символ держави Україна у вигляді золотого тризуба на синьому щиті. Один із трьох державних символів України нарівні з прапором і гімном.

Тризуб був затверджений як малий герб України 19 лютого 1992 року постановою Верховної Ради разом із своїм графічним зображенням.[2] У 1996 році його статус був закріплений у Статті 20 Конституції України, де він також згадується як «Знак Княжої Держави Володимира Великого».

Герб походить від знаків Рюриковичів X—XII століття, з часів Київської Русі. Традиція використання герба-тризуба веде свій початок від герба Української Народної Республіки, від ухвал 12 лютого 1918 Малої ради у Коростені та 22 березня того ж року Української Центральної Ради в Києві.Окрім тризуба історичними гербами українських державних утворень були руський лев, руська погоня, лицар із самопалом Війська Запорозького тощо.

(Вікіпедія.юа)

Мітка №3/7 Стяг Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Держа вний пра пор Украї ни — сучасний прапор України, стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього й жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

Синій і жовтий (золотий) кольори використовувалися на гербі Королівства Руського XIV століття. Вони також уживалися на гербах руських земель, князів, шляхти й міст середньовіччя й раннього нового часу.

Прапор України (1991—1992), пропорції 1:2

Починаючи із XVI століття козаки Війська Запорозького використовували в невеликій кількості прапори-хоругви синьо-жовтих барв, а вже з 1710-х років синьо-жовті козацькі прапори почали переважати серед козацьких хоругов, такі прапори часто виготовляли із синього полотнища з нашитим на ньому лицарем у золотих або червоних шатах і золотим орнаментом та арматурою.

Синьо-жовтий прапор із червоним хрестом посередині з'являється у 1803-му році як прапор Чорноморського козацького війська.

Сучасний синьо-жовтий прапор був уперше публічно зафіксований 25 червня 1848 року у Львові, який українці Королівства Галичини й Володимирії вивісили над Львівською ратушею як національний прапор. Саме після цього випадку синьо-жовтий стяг набував усе більшої популярності в українців, а після революції 1905 року його почали використовувати й у Наддніпрянській Україні.

У 19171921 роках, під час української революції, цей стяг був державним прапором Української Народної Республіки й Української Держави.

У 19381939 роках синьо-жовтий стяг був прапором Карпатської України, у 1941 році — Української Держави.

Надалі, за радянських часів синьо-жовтий стяг використовувався підпільно, його використання в СРСР каралося ув'язненням на два роки.

1991 року, після розвалу СРСР, цей прапор де-факто використовувався як державний стяг незалежної України. 18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни. 23 серпня в Україні щорічно відзначають День державного прапора.

(Вікіпедія.юа)

Мітка №4/7 Церква 2 Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Святогірський монастир у колишньому Слов'яногорську над Сіверським Дінцем бере свій початок із часів перед татарською навалою, коли Бату-хан руйнував «матір міст руських»Київ. Хоч перші письмові згадки про цей монастир датуються 1526 р., академік Д. І. Багалій у праці «З минулого Святогірського монастиря» писав: «Монастир, або церква, існував ще в перед-монгольський період». Перші християнські поселення, а можливо і монастир, з'явилися на цих горах ще до Хрещення Русі, коли шанувальники святих ікон були змушені залишати охоплену іконоборством Візантію та шукати притулку поза межами імперії. Частина з них переховувалася у Південній Італії, частина на Кавказі, а частина через Крим піднялася по Дону та Сіверському Дінцю. Про це свідчать древні печерні оселі на берегах цих річок та знахідки сучасних археологів.

Щоб дістатися верхівки скелі, треба пройти більш ніж кілометр печерами, які були вирубані у крейді понад тисячу років тому.

Саме в цих краях у середині IX століття проповідували хозарам православну віру Кирило і Мефодій.

Про древні християнські поселення в цій місцевості свідчить і Іпатієвський літопис, у якому говориться, що в 1111 році місцеві християни зустрічали тут великого князя Володимира Мономаха.

(Вікіпедія.юа)

Мітка №5/7 Варенники з вишнями_1_ => галушки Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Галушки страва з вареного тіста у вигляді квадратиків або кульок. На відміну від вареників не мають начинки. Готують як окрему страву або варять суп з галушками. Галушки — типова для українців страва, їх готували майже щодня, здебільшого на вечерю. Ця страва була легкою у виконанні та надзвичайно поживною. Галушки поряд із борщем є певною мірою символом української національної кухні.

Мітка №6/7 Ратуша Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Льві вська ра туша — адміністративний будинок у центральній частині Львова, на площі Ринок, 1. Ратуша протягом всього часу свого існування була місцем перебування центральної міської влади Львова. Сьогодні є резиденцією Львівської міської ради. Пам'ятка архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. Сучасна вежа львівської ратуші має висоту 65 метрів, є найвищою в Україні.

(Вікіпедія.юа)

Мітка №7/7 Монумент Незалежності Берегиня Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Монуме нт Незале жностітріумфальна колона в Києві, присвячена незалежності України. Розташована у центрі міста на Майдані Незалежності.

Рефлексія від 6 учнів

Сподобався:

5 1

Зрозумілий:

4 2

Потрібні роз'яснення:

4 2
Рекомендуємо

Україна - незалежна!

Україна - незалежна!

237

Аватар профіля Чуприна Марія Прохорівна
Виховна робота
змішані

30 грн

Цікава інформатика

Цікава інформатика

229

Аватар профіля Галинська Карина Андріївна
Інформатика
2 клас

41 грн

Цікава фізкультура

Цікава фізкультура

306

Аватар профіля Строкан Юлія Олександрівна
Фізична культура
3—6 років, 1—12 клас, I—VI курси, дорослі та змішані

25 грн

Відомі математики (цікаві факти із життя)

Відомі математики (цікаві факти із життя)

227

Аватар профіля Жиленко Наталя Миколаївна
Математика
7—11 клас

19 грн

Моя Україна

Моя Україна

251

Аватар профіля Злата Сергіївна
Виховна робота
5—12 клас, I—VI курси, дорослі та змішані

40 грн

Схожі вебквести

Розслідування. Справа 407.

Розслідування. Справа 407.

140

Аватар профіля LIASKOVETSKYI Dmytro
Rory’s Story Cubes: розробки, вправи, активності
4—11 клас

Вебквест до Дня Вишиванки

Вебквест до Дня Вишиванки

1266

Аватар профіля Тараненко Вікторія Сергіївна
Rory’s Story Cubes: розробки, вправи, активності
5—10 клас та дорослі

Зимові веселощі

Зимові веселощі

307

Аватар профіля Дудар Антоніна
Rory’s Story Cubes: розробки, вправи, активності
3—6 років, 1—12 клас, I—VI курси, дорослі та змішані

Адвент календар ❤️🎄

Адвент календар ❤️🎄

189

Аватар профіля Подрєза Діана Миколаївна
Rory’s Story Cubes: розробки, вправи, активності
3—6 років, 1—12 клас, I—VI курси, дорослі та змішані

Свято Миколая

Свято Миколая

244

Аватар профіля Корнійчук Ольга
Rory’s Story Cubes: розробки, вправи, активності
1—12 клас, I—VI курси, дорослі та змішані