Вебквест: "Струм у різних середовищах"
Бібліотека вебквестів
Вебквест: "Струм у різних середовищах"
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Вітаю вас, мої учні! Я підготувала вебквест на шість питань! Спочатку вам потрібно знайти предмети, за якими ховаються ці питання. А потім, керуючись підказками, ввести відповіді у правильні віконця. Після кожної правильної відповіді ви будете отримувати частинку ключа для виходу з квесткімнати. Успіху та приємної гри!!!
Цей рівень містить 13 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
6 сповіщень.
6 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Нарешті ти зібрав ключ. Це дата. Дуже важливе для нас, українців, свято. Щоб вийти з квес-кімнати, дай відповідь на питання: "Що це за свято?"
Супер! Завдяки своїй уважності та кмітливості, тобі вдалося знайти відповіді на шість питань, пов'язаних з електричним струмом і зібрати ключ для виходу з квест- кімнати.
Про який вид самостійного газового розряду йдеться в описі: «Має вигляд яскравих зиґзаґоподібних смужок, що розгалужуються, триває всього кілька десятків мікросекунд і зазвичай супроводжується характерними звуковими ефектами». Щоб отримати частину ключа, потрібно вписати відповідь на це питання в пристрій, за допомогою якого можна створити цей газовий розряд.
перша частина ключа - 2
Який вид самостійного газового розряду зображений на рисунку? Щоб отримати другу частину ключа, треба вписати відповідь в екран для проєктора)
друга частина ключа- 4
Щоб отримати третю частину ключа треба згадати закон, за яким можна знайти масу речовини, що ви виділилась на електродах при проходженні електричного струму через електроліт. Впишіть назву закону у прилад, за допомогою якого можна знайти масу цієї речовини)
Третя частина ключа-0
Про який вид самостійного газового розряду йдеться в описі: «Світіння розрідженого газу. Спостерігається за низьких тисків (десяті й соті частки міліметра ртутного стовпа) і напруги між електродами в кілька сотень вольтів». Відповідь впишіть в плакат, на якому зображена модель молекули)
Четверта частина ключа-8
Розщеплення молекул на йони у водному розчині або в розплаві називається... Щоб отримати наступну частину ключа, відповідь впишіть в модель молекули.
П'ята частина ключа - 2
Щоб отримати останню частину ключа, впиши назву цього явища в колиску Ньютона)
Багато провідників мають властивість, яка полягає в тому, що їх електричний опір стрибком падає до нуля при охолодженні нижче критичної температури Тк, яка є характерною для даного матеріалу. Це явище було відкрито в 1911 році голландським науковцем Камерлінґ-Оннесом, лауреатом Нобелівської премії з фізики 1913 року. Усього за відкриття в області надпровідності було видано п'ять Нобелівських премій з фізики: в 1913, 1972, 1973, 1987 та 2003 роках.
Одна з сфер використання даного явища дозволяє створити поїзд без коліс з магнітною підвіскою і тягою – поїзд на магнітній подушці. Колеса в поїзді на магнітній подушці використовуються, як в літаку, тільки для розгону і гальмування. За аналогією такі поїзди називають магнітопланами.
В Японії прокладена швидкісна магістраль між Токіо і Осакою протяжністю 500 км, по якій курсують такі поїзди зі швидкістю 500 км/год.
Умнічка!!! Ти отримав останню частину ключа.
Остання частина ключа - 2
Йдемо до виходу!
Рефлексія від 4 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: