Зміст і технології викладання інтегрованого курсу "Мистецтво" у школі

Сертифікат буде видано із зазначенням дати його замовлення
Перегляд безкоштовний
!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 02 березня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 03 березня

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Свідоцтво підтверджує Вашу участь у вебінарі. У ньому вказується тривалість 2 академічні години.
Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Масол Людмила Михайлівна – вчена, яка започаткувала в Україні напрям інтегративної мистецької освіти, розробила концептуальні основи перших державних навчальних програм з інтегрованого курсу «Мистецтво» для початкової, основної і старшої школи, опублікувала лінійку підручників з мистецтва для 1- 11 класів, які стали переможцями Всеукраїнських конкурсів, кандидат педагогічних наук, головний редактор журналу «Мистецтво та освіта» (1997- 2015 рр.), керівник і тренер міжнародних освітніх програм і проектів, експерт ЮНЕСКО з мистецької освіти, автор понад 400 публікацій.

Посилання на сторінку спікера: https://vseosvita.ua/user/id182362

 

Про вебінар

Згідно з Концепцією Нової української школи з 2018/2019 навчального року в усіх школах України розпочато викладання інтегрованого курсу «Мистецтво». Для більшості вчителів цей напрям інтеграції є новим, маловідомим, адже традиційно предмети мистецтва – музичного та образотворчого - викладалися в українській школі як автономні предмети.

Протягом багатьох років автор вебінару проводив експериментальні дослідження в цій царині, впроваджуючи науково обґрунтовану концепцію поліцентричної інтеграції в галузі мистецької освіти, розроблені інноваційні навчальні програми, підручники й посібники, зокрема й електронні. Напрацьований досвід дав змогу систематизувати й розкрити технології інтегративного навчання мистецтва у початковій, основній і старшій школі, які сприяють ефективному розвитку особистості й спрямовані на формування в учнів ключових, предметних і міжпредметних компетентностей.

Мета вебінару

Формування професійно-педагогічної готовності вчителів до викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» в школі.

Завдання вебінару

Ознайомити вчителів із концептуальними засадами та змістом інтегрованого курсу «Мистецтво» в початковій школі, розкрити сучасні освітні технології, методичний інструментарій підручників і зошитів-посібників.

Очікувані результати

Збагачення професійно-педагогічного досвіду вчителів інноваційними ідеями інтегративної мистецької освіти, мотивування до самоосвіти й подальшого самовдосконалення.  

Цільова аудиторія

 Вчителі мистецтва (музичного та образотворчого), вчителі початкових класів, які викладають мистецтво в школі

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Зміст і технології викладання інтегрованого курсу "Мистецтво" у школі», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 02 березня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 03 березня