Використання мобільних застосунків на уроках

Сертифікат буде видано із зазначенням дати його замовлення
Перегляд безкоштовний
!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 23 травня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 24 травня

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Свідоцтво підтверджує Вашу участь у вебінарі. У ньому вказується тривалість 2 академічні години.
Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Косик Вікторія Миколаївна. Директорка Центру освітнього консультування, освітній технолог, науковий співробітник НЦ «Мала академія наук України». Авторка методичних рекомендацій щодо використання мультимедійного забезпечення в закладах освіти, цифрових лабораторій, електронних освітніх ресурсів тощо.

В різний час працювала: школа: учитель географії, економіки, інформатики, заступник директора; заклади післядипломної педагогічної освіти: викладач спецкурсів. Наукова діяльність: начальник відділення стратегії розвитку освіти ІІТЗО МОН України, начальник відділу цифрової освіти та ІКТ ІМЗО, науковий співробітник МАН України.

Громадська діяльність: заступник голови комітету з питань освіти та науки ІНАУ.

Посилання на сторінку спікера: https://vseosvita.ua/user/id319098

Інформація про вебінар

Використання BYOD технології докорінно змінює підхід до навчання та повертає увагу учнів до предметів. Термін BYOD розшифровується як «bring your own device», або – «принеси свій власний пристрій», коли учні приносять та використовувати свої ґаджети на уроках або вдома.

Є велика кількість прикладів мобільних додатків, але необхідно визначити переваги та недоліки використання девайсів в навчальному процесі загальноосвітнього закладу. Мобільні пристрої на уроках розвивають творче та критичне мислення, зростає мотивація до самостійних досліджень, урізноманітнюється та осучаснюється освітній процес. Але для успішного навчання з використанням мобільних пристроїв учнів варто навчити синтезувати та критично оцінювати отриману інформацію, адже, маючи в руках ґаджети з вільним доступом до Інтернет-ресурсів, вони отримують нефільтрований інформаційний потік. Мобільні застосунки дозволяють працювати тільки з достовірною інформацією.

Мета

Оновлення та удосконалення інформаційно-комунікаційної компетентності слухачів, розширення та актуалізація знань, умінь та навичок використання мобільних застосунків, оволодіння сучасними методами забезпечення навчального процесу інформаційними технологіями.

Завдання

 1. Познайомити з видами мобільних застосунків та їх призначенням.
 2. Надати практичні поради застосування мобільних додатків у освітньому процесі.

Очікувані результати

Слухачі вебінару отримають знання про види мобільних прикладних програм та шляхи їх використання в освітньому процесі, зможуть добирати інтерактивні ресурси для формування та розвитку в учнів навичок 21 століття та інтегрувати інформаційно-комунікаційні технології в освітній процес.

Цільова аудиторія

Педагогічні працівники закладів освіти, адміністрація.

 

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Використання мобільних застосунків на уроках», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 23 травня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 24 травня