Техніки релаксації для педагогів: як швидко розслабитись та відновитись

Сертифікат буде видано із зазначенням дати його замовлення
Перегляд безкоштовний
...
!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 14 січня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 15 січня

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Свідоцтво підтверджує Вашу участь у вебінарі. У ньому вказується тривалість 2 академічні години.
Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Литвиненко Олена Олександрівна. Кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, когнітивно-поведінковий психотерапевт.

«Паралельно з викладанням в Університеті вже досить тривалий час працюю практичним психологом в закладах освіти. Зараз активно збираю матеріал для своєї докторської дисертації, присвяченої особливостям особистісного становлення підлітків. Загалом в психологічному консультуванні та терапії працюю переважно з підлітками, але у школі намагаюсь приділяти увагу також і роботі з вчителями, адже від їх психоемоційного стану та загального благополуччя значним чином залежить якість навчального процесу. Тому цього разу я хочу поговорити про важливе для педагогів уміння розслаблятись, зберігати спокій у найбільш різноманітних ситуаціях, а також регулярно і послідовно дбати про своє психоемоційне благополуччя.»

Актуальність

Робота педагога прекрасна: спілкування з дітьми, їх щирість та неповторність, радість за досягнення учнів та переживання з ними важливих етапів їх особистого становлення; постійний розвиток і самовдосконалення. Але, водночас, ця робота пов’язана з постійним і дуже інтенсивним стресом. Учні бувають різними. Ще більш різними бувають їх батьки. І спілкування з ними не завжди виявляється таким приємним, як хотілось би. То що ж робити педагогам? Як накопичувати всі радості, що дає їм робота і якомога менше перейматись через неприємності, яких неможливо уникнути? Саме цьому і буде присвячено наш святковий післяноворічний вебінар. Ми поговоримо про важливість турботи про себе і вміння вчасно і без почуття провини задовольняти свої потреби; навчимось регулювати свої емоційні прояви та зберігати спокій у найбільш різноманітних ситуаціях. Тож до зустрічі 14 січня!

Мета 

Розкрити питання психоемоційного благополуччя; представити техніки швидкого розслаблення; проаналізувати способи турботи про себе та розповісти про особливості їх втілення.

Завдання

 1. Розглянути поняття психоемоційного благополуччя.
 2. Виокремити та узагальнити відмінності між егоїзмом та турботою про себе.
 3. Сформувати загальне уявлення про техніки швидкого розслаблення та переключення уваги.
 4. Класифікувати ситуації, у яких варто зберігати самоконтроль, або відкрито висловлювати свої емоції.
 5. Визначити практичні шляхи турботи про себе та про власне психоемоційне благополуччя.

Очікувані результати

Взявши участь у вебінарі, слухачі:

 • дізнаються, що таке психоемоційне благополуччя та як про нього дбати;
 • ознайомляться з деякими техніками та прийомами розслаблення і переключення уваги;
 • отримають ресурс для створення детального плану турботи про власне психоемоційне благополуччя.

Цільова аудиторія

Вчителі, вихователі дошкільних закладів, адміністративні працівники закладів освіти, психологи, соціальні педагоги, дефектологи, корекційні педагоги.

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Техніки релаксації для педагогів: як швидко розслабитись та відновитись», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 14 січня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 15 січня