Вебінар

Відбувся в середу, 01 грудня о 18:00

«Побудова дисципліни у ЗДО: профілактика проблемної поведінки»

Спікер/ка

Засновниця і власниця двох дитячих садочків і альтернативної школи у Боярці. Один із садочків - другий в Україні Лісовий садочок,...читати все

2 академ. год
підвищення кваліфікації
Сертифікат
відповідає вимогам законодавства
Постійний доступ до запису
вебінару
+20 одиниць
рейтингу на вашій сторінці на «Всеосвіті»
Розіграші цінних
подарунків кожного ефіру

Чудова новина для всіх користувачів. Якщо Ви теж любите стильний та практичний фетр і давно заглядалися на наш шопер «Фетрова сумка-шопер на кожен день» - обов'язково долучайтеся до вебінара. Під час етеру буде оголошено умови розіграшу шоперу.

А усі, хто зареєструвалися на вебінар або замовили сертифікат можуть придбати шопер «Фетрова сумка-шопер на кожен день» зі знижкою 20%, пропозиція діє лише один день, 01 грудня.

Актуальність

Дисципліна у дитячому садочку або у сім'ї - питання, яке ніколи не втрачає своєї актуальності як для вихователів, так і для батьків.

У нашу інформаційну добу пропонується безліч методів і підходів, які мають допомогти дорослим впоратися із безкінечним процесом налагодження дисципліни у дитячому колективі, або допомогти налагодити особисті стосунки між дорослим або дитиною.

На вебінарі пропонується розглянути складний, але правильний шлях для налагодження дисципліни діток – шлях довірчих стосунків і прихильності між дорослим і дитиною.

Головне завдання вебінара – дати слухачам розуміння того, що відхід від авторитарного методу виховання у наш час є необхідним, і пояснити, які маємо альтернативні методи й підходи, що забезпечать дитині психологічний комфорт і розвиток особистості.

Мета

Надихнути педагогів і дати їм теоретичні та практичні знання для того, щоб застосувати у своїй роботі методи побудови дисципліни, дружні до дитини, які базуються на теорії прихильності. 

Завдання:

 1. дати педагогам важливі теоретичні та практичні знання для того, щоб застосувати у своїй роботі методи побудови дисципліни, дружні до дитини, які базуються на теорії прихильності;

 2. ознайомити педагогів із особливостями особистісного розвитку дітей дошкільного віку, які дадуть змогу будувати дисципліну шляхом попередження дорослим небажаної поведінки дітей;

 3. розглянути перевірені на практиці методи побудови дисципліни, які вихователі та батьки зможуть застосувати у своїй роботі у ЗДО.

Очікувані результати:

 • засвоєння педагогами важливих теоретичних та практичних знань для визначення головних методів побудови дисципліни у ЗДО на основі теорії прихильності;

 • ознайомлення педагогів із особливостями особистісного розвитку дітей дошкільного віку, які дадуть змогу будувати дисципліну шляхом попередження дорослим небажаної поведінки дітей;

 • вивчення дієвих, перевірених на практиці методів побудови дисципліни, які вихователі та батьки зможуть застосувати у своїй роботі у ЗДО.

Цільова аудиторія

Педагоги, батьки, психологи, методисти та керівники ЗДО.

Поширені запитання

? Як замовити сертифікат?

Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.

? Чи треба звітувати про оплату?

Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list

? Чи треба відсилати вам квитанцію щодо оплати?

Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list

? Я не можу знайти свій сертифікат

У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.

Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна зателефонувати на гарячу лінію 0-800-331-031 або написати комусь із менеджерів сайту.

? Як зрозуміти що у мене є ще один акаунт?

Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.

? Як отримати матеріали до вебінару?

Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.

? Як пройти тестування?

Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».

? У моєму сертифікаті помилка у моїх персональних даних

Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.

? Як додати вебінар у підвищення кваліфікації?
1
Ознайомитись з програмою підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи в закладах освіти
2
Роздрукувати пропозицію на підвищення кваліфікації та подати її директору навчального закладу
3
Замовити сертифікат про підвищення кваліфікації тривалістю 2 академічні години Замовити

Реєстрація на вебінар

Безкоштовно

Сповіщення про початок

Перегляд

Обговорення

Запис вебінару

Проходження тестування

Сертифікат

Додаток до сертифікату

Презентація

Додатковий рейтинг (+20 одиниць)

Зареєструватися на вебінар
За 90 грн

Сповіщення про початок

Перегляд

Обговорення

Запис вебінару

Проходження тестування

Сертифікат

Додаток до сертифікату

Презентація

Додатковий рейтинг (+20 одиниць)

Замовити Сертифікат

Зразок сертифікату про підвищення кваліфікації від «Всеосвіти»

 1. Обліковий запис сертифікату. Перевірити офіційність документу можна за посиланням
 2. Повне найменування та код ЄДРПОУ суб`єкта підвищення кваліфікації
 3. Зображення логотипу освітнього проекту «Всеосвіта»
 4. Прізвище, ім`я та по батькові особи, яка підвищила кваліфікацію
 5. Посада та місце роботи особи, яка підвищила кваліфікацію
 6. Тема підвищення кваліфікації
 7. Обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та ЄКТС
 8. Опис досягнутих результатів навчання
 9. Прізвище, ініціали та інформація про автора вебінару
 10. Підпис автора вебінару
 11. Печатка ТОВ «Всеосвіта»
 12. Прізвище, ініціали, найменування посади особи яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 13. Підпис особи. яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 14. Дата видачі сертифіката
 15. Інформація про необхідність визнання результатів підвищення кваліфікації
 16. Посилання на сайт освітнього проекту «Всеосвіта»