Особливості організації первинної консультації для батьків, діти яких мають психічні розлади

Сертифікат буде видано із зазначенням дати його замовлення
Перегляд безкоштовний
!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 04 квітня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 05 квітня

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Свідоцтво підтверджує Вашу участь у вебінарі. У ньому вказується тривалість 2 академічні години.
Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Євсейчик Наталія Петрівна, психотерапевт Європейської Асоціації Психотерапії, арт-терапевт, клінічний психолог. Автор статей у фахових виданнях, учасник міжнародних конференцій. Досвід роботи дитячим психологом понад 15 років.

Посилання на сторінку спікера: https://vseosvita.ua/user/id295780

До Вашої уваги пропонується виняткова можливість отримати безкоштовну консультацію з актуальних освітніх питань на наших онлайн-вебінарах! Лише якісні та дієві поради від провідних педагогів, психологів, методистів, психотерапевтів, юристів та фахівців у сфері корекційної роботи. Готуйте запитання і ставте їх у коментарях! Вам радо нададуть відповіді на всі Ваші питання!

Анотація

Успіх проведення консультації для батьків залежить, багато в чому від ступеня підготовки до неї спеціаліста, його досвіду та майстерності. Особливо, коли йдеться про повідомлення такої інформації батькам, як порушення норм розвитку дитини. Що обов'язково повинен зробити фахівець, перш ніж запрошувати батьків на консультацію? Які слова використовувати, щоб бути почутим? Та які труднощі можуть виникнути під час консультації? Всі ці питання дуже актуальні в наш час.

Мета вебінару

Показати особливості організації первинної консультації для батьків, діти яких мають психічні розлади. Навести приклади успішного досвіду в консультуванні з даної теми.

Завдання вебінару

Познайомити учасників з основним діагностичним інструментарієм, що дозволяє виявити психічні відхилення у дітей дошкільного та шкільного віку, типами батьків та основними вимогами до побудови первинної консультації з кожним із типів, ознайомити учасників з алгоритмом проведення консультації, вказати на інформацію, яка має бути обов’язково озвучена батькам, та найбільш вдалі формулювання проблем клієнтів.

Очікувані результати

Учасники дізнаються, як діагностувати дітей, які типові запитання виникають у батьків на консультації з даної теми та варіанти найбільш вдалих формулювань відповідей. А також засвоять умови, при дотриманні яких консультація буде максимально ефективною.

Цільова аудиторія

Психологи-початківці, психологи та соціальні педагоги дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл, клінічні психологи.

Увага, вебінар буде проходити у режимі онлайн!

 

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Особливості організації первинної консультації для батьків, діти яких мають психічні розлади», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 04 квітня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 05 квітня