Номенклатура справ: правила складання та зразки

Сертифікат буде видано із зазначенням дати його замовлення
Перегляд безкоштовний
!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 14 листопада включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 15 листопада

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Свідоцтво підтверджує Вашу участь у вебінарі. У ньому вказується тривалість 2 академічні години.
Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Маніленко Інна Володимирівна. 

Методистка відділу управління закладами освіти Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», старша викладачка кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти.

Має дві вищі освіти – юридичну і педагогічну (учитель історії та правознавства). Досвід роботи в юридичній сфері. З 2014 по 2016 роки працювала на посаді директорки школи. Постійно надає нормативно-правові роз'яснення керівникам закладів освіти щодо застосування освітнього, трудового, адміністративного законодавства тощо. Проводить лекції, семінари-практикуми.

Персональна сторінка спікера: https://vseosvita.ua/user/id195742

Під час проведення вебінара буде розіграно "Щоденник щасливого вчителя". Про усі деталі  та умови участі у розіграші креативного щоденника ви дізнаєтесь у ході вебінара. Тож якщо хочете бути щасливим вчителем, швидше реєструйтесь та отримуйте можливість виграти щоденник. 

 

 

 

Анотація

Кожний вид закладу освіти, як складник системи освіти в Україні, має свою Примірну інструкцію з діловодства, яка передбачає обов’язкове складання номенклатури справ.

Номенклатура справ – обов’язковий для кожного закладу освіти систематизований перелік назв справ, що формуються у його діловодстві, із зазначенням строків зберігання справ.

Номенклатура справ призначена для встановлення у закладі освіти єдиного порядку формування справ незалежно від форми носія інформації, забезпечення їх обліку, оперативного пошуку документів за їх змістом і видом, визначення строків зберігання справ і є основою для складання описів справ постійного та тривалого (понад 10 років) зберігання, а також для обліку справ тимчасового (до 10 років включно) зберігання.

Існують три види номенклатур справ: типова, примірна та індивідуальна номенклатури справ.

Незалежно від наявності типової чи примірної номенклатури справ кожна установа повинна мати власну номенклатуру справ.

Вивчаючи зміст Інструкцій з діловодства, керівники та інші працівники закладів освіти часто не знають як діяти на практиці, особливо, коли номенклатуру справ доводиться складати вперше та ще й з урахуванням законодавчих змін. Під час вебінару ми розглянемо всі правові та практичні аспекти зі складання номенклатури справ закладу освіти з отриманням зразка такого документа.

Мета

Ознайомити з нормативно-правовими актами і стандартами, що забезпечують належну організацію закладу освіти зі складання індивідуальної номенклатури справ, надати практичні поради щодо складання й оформлення номенклатури справ та зразок такого документа.

Завдання

 1. Ознайомити з нормативно-правовими актами і стандартами, що забезпечують належну організацію закладу освіти зі складання індивідуальної номенклатури справ.
 2. Надати практичні поради щодо складання й оформлення номенклатури справ у закладі освіти, порядку її затвердження та реалізації.
 3. Надати зразки номенклатур справ для закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Очікувані результати

 1. Розуміння нормативно-правового забезпечення щодо складання й оформлення номенклатури справ у закладі освіти, примірного переліку заголовків справ зі строками зберігання.
 2. Здатність створення власної номенклатури справ закладу.
 3.  Можливість практичного застосування наявних зразків документів.

Цільова аудиторія

Менеджери освіти будь-якого рівня (директори закладів освіти, їх заступники, методисти), учителі-предметники, вихователі.

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Номенклатура справ: правила складання та зразки», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 14 листопада включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 15 листопада