Інтернет-олімпіади як засоби мотивації учнів

Сертифікат буде видано із зазначенням дати його замовлення
Перегляд безкоштовний
!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 24 квітня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 25 квітня

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Свідоцтво підтверджує Вашу участь у вебінарі. У ньому вказується тривалість 2 академічні години.
Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Креативна директорка, головна редакторка та співзасновниця проекту «Всеосвіта». Займається створенням різноманітних освітніх проектів останні 6 років. У своїй роботі активно використовує новітні методи та підходи з метою покращення якості формату і змісту освітніх проектів. За весь період роботи під керівництвом Лесі Литвиненко стартувало понад 50 освітніх інтернет-олімпіад та конкурсів. Під час онлайн-вебінару спікерка розповість про практичну частину інтернет-олімпіад, найпоширеніші способи їх використання, а також пояснить, на що вони впливають і покроково розпише методи проведення таких олімпіад. 

Сторінка спікера: https://vseosvita.ua/user/id2 

У вас є чудова можливість поспілкуватися в режимі онлайн зі співзасновницею проекту, задати будь-які питання. Найбільше часу буде присвячено саме спілкуванню та роз’ясненню важливих питань щодо проходження олімпіади. Також будуть розібрані питання стосовно рейтингів шкіл та архівації нагородних матеріалів. Ви маєте чудову можливість поділитися власними ідеями та обговорити їх під час вебінара. 

Посилання на новину про плакати(буде подаровано 3 комплекти плакатів за активну участь в експерименті з грою «Підкорювач олімпіад»): https://vseosvita.ua/news/eksperiment-vid-vseosviti-mazova-sistema-travna-sistema-dihalna-sistema-nervova-sistema-skelet-ludini-ta-krovonosna-sistema-3539.html 

Дистанційна освіта або онлайн-освіта, на сьогодні є дуже популярною серед широкого загалу освітян. Такий спосіб здобуття знань активно використують не лише діти, але й дорослі. Одним із різновидів онлайн-навчання є інтернет-олімпіада, оскільки цей формат проведення дозволяє не лише швидко перевірити рівень знань учнів та прискорити обробку отриманої інформації, а й охопити чималу кількість учасників.

Наші олімпіади складаються зі спеціально розроблених інноваційних завдань, спрямованих, насамперед, на підвищення в учнів інтересу та мотивації до навчання і дозволяють чітко визначити рівень їхніх знань, а деякі вимагають активного прояву найкращих учнівських здібностей – креативності та кмітливості.

На вебінарі розглянемо особливості практичної роботи з розділом «Інтернет-олімпіада» та проаналізуємо способи проведення таких олімпіад, а також їхню результативність та вплив на загальну успішність учня.

Мета вебінару

Познайомити детальніше з практичною частиною розділу «Олімпіада». Урізноманітнити освітній процес шляхом впровадження онлайн-олімпіад та різних способів їх подачі. Ознайомити і надати практичні поради щодо ефективного використання інтернет-олімпіад у педагогічній практиці.

Завдання вебінару

 1. Пояснити доцільність використання інтернет-олімпіад, їхню користь та переваги для учасників освітнього процесу. 
 2. Ознайомити учасників вебінару з алгоритмом роботи у кабінеті онлайн-олімпіади «Всеосвіта».
 3. Надати рекомендації щодо способів проведення інтернет-олімпіад на прикладі шкільної дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна - 2019».
 4. Пояснити аудиторії, яку результативність має систематичне проходження інтернет-олімпіад та методи їх використання. 

Очікувані результати

Буде розкрито структуру проведення інтернет-олімпіад, детально пояснено механізм їх проходження. 

Цільова аудиторія

Менеджери освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), учителі-предметники, вихователі, репетитори, батьки, діти.

Після перегляду вебінару ви отримуєте:

 1. БЕЗКОШТОВНЕ свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі.
 2. Додаткові матеріали в текстовому форматі.
 3. Онлайн-запис, який можна переглядати повторно для закріплення пройденого матеріалу.

Посилання на новину про плакатиуде подаровано 3 комплекти плакатів за активну участь в експерименті з грою «Підкорювач олімпіад»): https://vseosvita.ua/news/eksperiment-vid-vseosviti-mazova-sistema-travna-sistema-dihalna-sistema-nervova-sistema-skelet-ludini-ta-krovonosna-sistema-3539.html 

Посилання на архів олімпіадhttps://vseosvita.ua/site/archive

Посилання на розіграш подарунків від партнера компанії “BitKithttps://vseosvita.ua/olympiad/s9d

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Інтернет-олімпіади як засоби мотивації учнів», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 24 квітня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 25 квітня