Фінансова грамотність в НУШ: проблеми та рішення

Сертифікат буде видано із зазначенням дати його замовлення
Перегляд безкоштовний
!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

49 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 05 листопада включно
60 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 06 листопада

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Свідоцтво підтверджує Вашу участь у вебінарі. У ньому вказується тривалість 2 академічні години.
Отримайте переваги:
За 60 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Вожжов Сергій Анатолійович. Бізнес-тренер, автор 7 книг та 2 фінансових настільних ігор. Проводив свої семінари та тренінги більш ніж у 130 містах 12 країн світу, третій рік займається навчанням освітян фінансовій грамотності в якості експерту руху Ed Camp Ukraine. Батько чотирьох дітей.

Посилання на особисту сторінку спікера:

 https://vseosvita.ua/user/id424238

Під час проведення вебінара буде розіграно "Щоденник щасливого вчителя". Про усі деталі  та умови участі у розіграші креативного щоденника ви дізнаєтесь у ході вебінара. Тож якщо хочете бути щасливим вчителем, швидше реєструйтесь та отримуйте можливість виграти щоденник. 


Замовити гру “Лісові комерсанти” можна на сторінці facebook https://www.facebook.com/forestmerchants/ , або на сторінці instagram https://www.instagram.com/forest_merchants/ 

Актуальність

Фінансова грамотність – одна з базових компетенцій Нової Української Школи. Перед освітянською спільнотою стоїть завдання, щоб зі школи виходили фінансово грамотні діти. Але яким має бути вчитель, щоб навчити дітей фінансової грамотності? Чи може вчитель, що на знає мови, навчити мові? Чи може вчитель, що не знає географії, навчити географії? Чи може вчитель, який сам не володіє фінансової грамотністю, навчити дітей фінансовій грамотності?..

Але українських вчителів ніколи не вчили фінансовій грамотності. Як вирішити це питання? Чи є спосіб, щоб зробити це достатньо швидко?

Про ці та інші важливі питання ми поговоримо під час цього вебінару. А також учасники узнають про особливості навчання «покоління Z», ігро-практики та їх використання під час курсу фінансової грамотності в школі. Ведучий представить свої авторські розробки та надасть практичні рекомендації стосовно покращення особистої фінансової грамотності освітян.

Також під час вебінара відбудеться розіграш призів та учасники вебінару отримають спеціальну пропозицію від ведучого.

Мета

Допомогти керівникам шкіл та вчителям сформувати бачення та розуміння максимально ефективного впровадження курсу фінансової грамотності в своїх закладах освіти.

Завдання

 • Зрозуміти проблематику впровадження курсу фінансової грамотності в НУШ.
 • Побачити шляхи впровадження курсу фінансової грамотності в закладі освіти.
 • Сформувати перспективне бачення важливості та значення впровадження фінансової грамотності в НУШ з використанням ігро-практик.

Очікувані результати

Ознайомлення батьків, директорів шкіл, вчителів із можливими шляхами та способами впровадження в закладах середньої освіти України як окремих уроків, так і цілого курсу фінансової грамотності в класах початкової ,середньої та старшої школи.

Цільова аудиторія

Менеджери освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), вчителі, вихователі, батьки, представники ОТГ та органів місцевого самоврядування.

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Фінансова грамотність в НУШ: проблеми та рішення», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

49 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 05 листопада включно
60 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 06 листопада