Електронні освітні ресурси для Нової української школи

Сертифікат буде видано із зазначенням дати його замовлення
Перегляд безкоштовний
!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 17 квітня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 18 квітня

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Свідоцтво підтверджує Вашу участь у вебінарі. У ньому вказується тривалість 2 академічні години.
Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Шановні учасники, на прохання спікера вебінар перенесено на 17 квітня, дякуємо за розуміння.

Косик Вікторія Миколаївна. Директорка Центру освітнього консультування, освітній технолог, науковий співробітник НЦ «Мала академія наук України». Авторка методичних рекомендацій щодо використання мультимедійного забезпечення в закладах освіти, цифрових лабораторій, електронних освітніх ресурсів тощо.

В різний час працювала: школа: учитель географії, економіки, інформатики, заступник директора; заклади післядипломної педагогічної освіти: викладач спецкурсів. Наукова діяльність: начальник відділення стратегії розвитку освіти ІІТЗО МОН України, начальник відділу цифрової освіти та ІКТ ІМЗО, науковий співробітник МАН України.

Громадська діяльність: заступник голови комітету з питань освіти та науки ІНАУ.

Посилання на сторінку спікера: https://vseosvita.ua/user/id319098

 

До Вашої уваги пропонується виняткова можливість отримати безкоштовну консультацію з актуальних освітніх питань на наших онлайн-вебінарах! Лише якісні та дієві поради від провідних педагогів, психологів, методистів, психотерапевтів, юристів та фахівців у сфері корекційної роботи. Готуйте запитання і ставте їх у коментарях! Вам радо нададуть відповіді на всі Ваші питання!

Увага, вебінар буде проходити у режимі онлайн.

Опис

За останнє десятиріччя у теорії та практиці педагогічної освіти почали широко застосовуватися поняття «електронний курс», «електронне видання», «педагогічний програмний засіб» (ППЗ), електронний освітній ресурс (ЕОР) тощо. А поняття «електронний підручник» з’явилося у новому Законі про освіту, де зазначено, що держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками, у тому числі електронними.

З метою забезпечення освітнього процесу сучасними електронним освітніми технологіями та засобами, створення рівних умов доступу до них учасників освітнього процесу створено Національну освітню електронну платформу.

Тому перспективним напрямом на цьому етапі розвитку інформаційних технологій та освіти є створення та подальше використання ЕОР розвиваючого навчально-контролюючого призначення, які б реалізували ідею особистісно-орієнтованого навчання, використання яких забезпечувало б організацію різноманітних видів навчальної діяльності, спрямованої на розвиток творчого потенціалу учнів, певних видів мислення, тренування пам’яті, формування реакції на непередбачені ситуації, вміння приймати самостійні оптимальні рішення у складних ситуаціях тощо.

Мета

Оновлення та удосконалення інформаційно-комунікаційної компетентності слухачів, розширення та актуалізація знань, умінь та навичок використання електронних освітніх ресурсів, оволодіння сучасними методами  забезпечення  навчального  процесу  інформаційними технологіями.

Завдання

1. Познайомити з видами ЕОР та їх призначенням.

2. Показати особливості застосування ЕОР у навчальному процесі.

3. Розповісти про види сучасних електронних підручників та можливості створення власних е-підручників.

Очікувані результати

Слухачі вебінару отримають знання про види інноваційних ЕОР та шляхи їх використання у навчальному процесі Нової української школи, зможуть добирати ЕОР для формування та розвитку в учнів навичок 21 століття та інтегрувати інформаційно-комунікаційні технології в навчальний процес.

Цільова аудиторія

Педагогічні працівники закладів освіти, адміністрація.

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Електронні освітні ресурси для Нової української школи», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 17 квітня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 18 квітня