30.08.2020

40

0

Лаванда: ароматна користь для організму

При слові «лаванда» більшість з нас уявляють приголомшливі безкраї поля з романтичної листівки. Деякі згадають вишуканий парфум або заспокійливий аромат вечірньої ванни. І тільки деякі знайомі з іншою стороною цієї чудової рослини. Численними дослідженнями була доведена користь лаванди в медицині і косметології, її цікаві властивості знайшли застосування в побуті та кулінарії.

02005jk4-8e79-392x260.png

Рослина лаванда

Lavandula - багаторічний чагарник. У дикому вигляді росте на півдні Європи, в Аравії, Індії, зустрічається в північній і східній Африці, росте в Австралії і на Канарських островах. Зараз нараховують 47 видів і кілька гібридів цієї рослини.
Є морозостійкі сорти невеликих (до 50-60 см) вічнозелених кущиків близько метра в діаметрі. В середині літа на них розпускаються колосовидні суцвіття від ніжно-синього до насичено-фіолетового відтінку. У медицині, косметиці та кулінарії використовуються тільки деякі з них. Найбільш затребувана - лаванда звичайна або лаванда справжня (істинна).
Декоративні та культурні форми зустрічаються в садах всього світу. Багато виробників косметичних та лікарських засобів мають свої поля лаванди. Найбільші плантації знаходяться у Франції. В Українських Карпатах фірма «Надія» також вирощує цю чудову рослину в власному органічному саду, отримуючи екологічну сировину для своєї продукції.

Лаванда користь і шкода

Знаменитий доктор Паркінсон називав цю рослину засобом від всіх хвороб голови і мозку.
Але область застосування лаванди в медичних цілях набагато ширша:
• її часто рекомендують як заспокійливий засіб;
• вона допомагає в боротьбі з безсонням та істерикою;
• діє як знеболююче при головних болях і мігрені;
• має жовчогінні властивості;
• здатна нормалізувати роботу печінки та жовчного міхура;
• благотворно впливає при аритміях і тахікардії;
• корисна гіпертонікам;
• сприяє зміцненню імунітету;
• використовується як антисептик;
• застосовується як спазмолітичний засіб.
Застосування препаратів на основі квіток і листя не мають медичних протипоказань (на відміну від масла). Єдине протипоказання - особиста непереносимість. Обережно (як будь-який продукт) потрібно використовувати лаванду під час вагітності. Не рекомендується також комбінувати з йодом і залізом.

Лавандова кулінарія

Користь лаванди очевидна. Крім медичних цілей, її властивості використовуються в косметології і в побуті (подушки для сну, захист від молі, відлякування комарів і шкідників, як медонос). А також в кулінарії. І це не тільки чай. Ця рослина звична на кухні італійців та іспанців. На півдні Франції це приправа для салатів і соусів. Її додають в овочеві та грибні страви, вдало доповнює смак баранини і риби.
У Провансі влаштовують цілий фестиваль. Там можна спробувати лавандову ковбасу, сир і паштет, печиво, вино, мед і конфітюр, а також лимонад, чай і морозиво з «фіолетовим» смаком. Стовчену суху лаванду американці застосовують замість перцю, використовують як добавку до зеленого чаю та інших напоїв на травах. Її можна знайти в старих рецептах приготування мочених яблук.

Інші публікації цього автора

Лаванда: ароматна користь для організму

30 серпня 2020
40