Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події

19.08.2020

44

0

Вітання зі святом і початок Марафону

02004l0y-b230-300x300.jpg

Преображення Господнє

Усі три синоптичних Євангелія містять подібні описи Перетворення Господнього: Матвій 17:1; Марко 9:2; Лука 9:28. Відкривши учням, що Йому слід постраждати, бути вбитим і на третій день воскреснути, Христос завів трьох апостолів — ПетраЯкова й Івана на гору Фавор і преобразився перед ними: обличчя Його просяяло, як сонце, одяг зробився білим, як сніг. Преображення Христове супроводжувалося з'явою старозавітних пророків Мойсея й Ілії, які говорили з Ісусом про Його близький відхід. Усіх їх осінила світла хмарина, і з неї почувся голос: «Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав. Його слухайтеся!».

Святкуванням Преображення Церква сповідує по'єднання у Христі двох начал — людського і Божого. Преображення є поява Сина при свідченні Отця в Духові Святому, тобто одкровення всіх іпостасей Святої Трійці. Преображення полягало не у зміні Божественної природи Христа, але у з'яві Його Божества у природі людській. Відповідно до Івана Золотоустого, Преображення відбулося, «щоб показати нам майбутнє преображення єства нашого і майбутнє Своє пришестя на хмарах у славі з ангелами».

Джерело


Закінчилася відпустка і так захотілося вчитися. І ось я на Марафоні. Пропустивши два дні тренінгу, треба надолужувати. Лекторка мені сподобалася. Сподобалося її любов до своєї справи і Всеосвіти. Це мотивує. Цікава інформація і дуже доступно даються роз'яснення в відео. Дуже зацікавив розділ Тести.

Мій згенерований QR-код. Зайдіть на цей блог- не пожалкуєте.

02004l7y-9ece-180x228.png

Інші публікації цього автора

Вітання зі святом і початок Марафону

19 серпня 2020
44